Lehké nohy!

Lehké nohy

Také chcete mít lehké nohy jako víla? Protančit celou noc bez pocitu těžkých nohou a otoků? S balíčkem na Lehké nohy svého cíle dosáhnete, navíc si dle rad zlepšíte pitný režim a získáte nové stravovací návyky. A když budete skutečně dodržovat doporučené rady, jídelníček a poctivě užívat produkty, tak se můžete těšit z příjemného váhového úbytku 2–4 kg bez hladovění a k tomu z pohodlí domova.

Jako dárek – proteinová tyčinka SLIMBEL SYSTEM!

Cena za 3týdenní balíček: 1492 Kč!

Balíček obsahuje tyto produkty:

  1. vláknina FIBROKI - 288 Kč
  2. toasty FIBROKI – 156 Kč
  3. ampule LEVANAT PLUS (7 ampulí) – 403 Kč
  4. kapsle DRENANAT OPUNTIA – 645 Kč

 

Proč si koupit balíček:

Balíček Lehké nohy obsahuje:

- produkty na bázi výtažků z bylin, ovoce a zeleniny

- 10 rad pro lehké nohy

- konzultaci s výživovou poradkyní a bioimpedanční měření na začátku a po skončení kúry ZDARMA

- telefonické konzultace každý týden s výživovou poradkyní

Vaše cílové potravinové doplňky:

Vláknina FIBROKI
Obsahuje otruby, syrovátku a cenné minerální prvky. Chutná jemně nasládle po jablkách. Můžete si ji dopřát jako dezert po obědě nebo po večeři. Stačí přidat 2 lžíce vlákniny do bílého zakysaného jogurtu a dopřát si sladkou a zdravou tečku po jídle.

Toasty FIBROKI
Toasty FIBROKI jsou k dostání ve dvou variantách – se sójou a se sezamovým semínkem. Obsahují spoustu vlákniny a mají nízkou kalorickou hodnotu. Jeden toast má cca 27,3 kcal, což je méně než 100 g jablka. Výhodou je jejich křehkost a dlouhá trvanlivost. Ke snídani je vhodné sníst 2 až 4 toasty. Za den by celkové množství nemělo překročit celkem 6 kusů.

Ampule FLUICIR (7 ampulí)
Ampule FLUICIR obsahují cenné výtažky z červeného vína, borůvky a citronu. Jejich kombinace pak pomáhá při těžkých a oteklých končetinách, aktivuje krevní oběh, zlepšuje žilní odtok. Mnoho našich klientek potvrzuje také zlepšení celulitidy. Vhodné je užít 1 ampuli nalačno ráno se sklenicí vody, snídat poté po 20 minutách. Užívají se 1. týden.

Kapsle DRENANAT OPUNTIA
Tyto kapsle v sobě kombinují účinné látky z opuncie, papáji a fruktooligosacharidy. O těchto účinných látkách je známo, že na sebe vážou nadbytek sacharidů. Mohou posloužit také jako kapsle poslední záchrany, když si dopřejete více sladkého. Užívají se 2 kapsle nalačno 20 minut před obědem a před večeří se sklenicí vody ve 2. a 3. týdnu.
Cena: 1492 Kč

Potřebujete poradit?


Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací