Jak to u nás chodí?

 

Informační schůzka – seznámení s metodou

15ti minutová konzultace,  kde se ve zkratce dozvíte informace o vašich tělesných hodnotách s možností objednat se na úvodní konzultaci a zapojení se do metody NATURHOUSE.

 

Úvodní konzultace a sestavení jídelníčku

Na 45minutové úvodní konzultaci Vás výživová poradkyně zváží na speciální váze, která zjistí poměr vody a tuku ve Vašem těle, probere s Vámi stravovací návyky, zdravotní stav a připadná zdravotní omezení. Na základě výsledků této úvodní analýzy si určíte cíl, kterého chcete dosáhnout. 

Výživová poradkyně Vám vždy sestaví jídelníček na týden, který je z běžně dostupných surovin, nenáročný na přípravu, je pestrý a reflektuje Vaše chuťové preference.

 

Doporučení produktů
 
Jídelníček je doplněn o exkluzivní produkty, které jsou vyráběny z výtažku z bylin, ovoce a zeleniny ve vlastních evropských laboratořích. Při dodržení metody, kterou tvoří jídelníček, produkty a mírný pohyb, můžete hubnout v průměru 0,5 až 1 kg za týden, což odpovídá doporučením Světové zdravotnické organizace a je bezpečné pro Váš organismus, ale výsledky se mohou individuálně lišit.

 

Objednání další schůzky...

Během Vašeho hubnutí budete docházet nejlépe každý týden k nám na kontrolní schůzku. Během těchto setkání vždy provedeme kontrolní analýzu vašeho těla            a zeptáme se na Vaše pocity, dojmy, úspěchy i gastronomické hříchy :). Po celou dobu Vám budeme radit a přízpůsobovat dietu Vašim představám a možnostem.

 

Potřebujete poradit?


Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací