Blog

25 rad, jak začít, abyste zhubli.

Chcete zhubnout?

Dáme vám 25 rad, jak  začít, abyste to zvládli.

Jak zhubnout přemýšlí každý, kdo ještě před pár dny drmolil něco v tom smyslu, že letos už opravdu, ale opravdu zhubne. Jenže od silvestrovské půlnoci uběhlo pár dní a vy jste zjistili, že vlastně nevíte, jak na to. Poradíme vám, jak s hubnutím začít.

 

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou (6. díl)

Cíle dosaženo. Pět týdnů jsem hubla za pomoci dietologů a produktů NATURHOUSE a chtěla jsem zhubnout pět kilogramů. Jsou dole. Co nejdůležitějšího jsem se naučila?

 

Končím s nadváhou (5. díl): Dietoložka odpovídá na vaše nejčastější dotazy

Hubnu a hubnu s Naturhouse, což mě samotnou občas dost překvapí. Protože úplně vzorná nejsem a tentokrát by se dalo přímo hovořit o atentátu na moji dietu. Hromadí se také vaše dotazy.

 

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou ( 4.díl )

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou (4. díl)

Řádila jsem o víkendu na horách nejen na sjezdovkách s lyžemi na nohou, ale také po večerech v tašce se sbaleným jídlem. Jak se takové jednorázové hříchy projeví na vaší postavě? Čtěte dál jak hubnu s NATURHOUSE.

 

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou (3. díl)

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou (3. díl)

Ananasový mejdan. Aneb jak vypadá dietní opatření, které vám nedovolí přibrat, ani kdybyste na oslavě babiččiných sedmdesátin ochutnala od všeho něco. Zvládla jsem druhý týden hubnutí s NATURHOUSE a tuku mám pořád míň.

 

 

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou ( 2.díl )

Tak mám za sebou první týden hubnutí s NATURHOUSE a minule jsem slíbila napsat, cože to přesně jím. Zhubla jsem víc než dvě kila, takže to funguje. I když jsem nebyla úplně vzorná…

 


11. 1. 2020

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou (1. díl)

Stalo se přesně to, co jsem nechtěla. Za poslední půlrok se na mě napláclo pět kilo, kterých bych se před jarem ráda zbavila. Rozhodla jsem se s tím něco udělat s pomocí odborníků. Jenže jsem hledala takové, kteří mi dovolí i mlsat.


2. 1. 2020

Novoroční restart vašeho organismu

Věříme, že jste si užili sváteční období, obohatili závěr roku nezapomenutelnými zážitky a načerpali dostatek sil. Jelikož asi nikdo z nás neodolal během svátků pokušení v podobě dobrého jídla, cukroví a nápojů, je ten správný čas na novoroční očistu....

 


3. 1. 2020

PŘIBRALI JSTE O VÁNOCÍCH?

Přibrali jste o Vánocích nějaké to kilo navíc? Pokud jste se rozhodli, že chcete začít zdravě žít a zároveň hubnout, můžete to zkusit s námi.

 


1. 1. 2020

MĚŘENÍ POTRAVINOVÉ INTOLERANCE. ŠKOLA STRAVOVÁNÍ.

Potravinové intolerance neohrožují náš život, ale mohou se projevovat nepříjemnými příznaky jako je plynatost, špatné trávení, vyrážky a mohou brzdit i proces hubnutí. 

 


1. 1. 2020

Potřebujete poradit?


Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací