Blog

Letní péče i stravování na dovolené u moře pro vás i děti

Slunečné dny jsou tady a možná už jste vyjeli nebo se teprve těšíte na to, až si sbalíte kufry a vyrazíte na zaslouženou dovolenou k moři. Čeká vás bezstarostné období plné relaxu a válení se u moře. Dopřejte bezstarostnost také své pokožce a vlasům i bříšku a během dovolené.

Menopauza a hubnutí.

Menopauza neboli klimakterium, je naprosto přirozené období v životě ženy.

Lidově bývá označována za „přechod“ a dochází k ní individuálně, zpravidla však okolo 50. roku věku. Včasné rozpoznání příchodu menopauzy může ženě pomoci se lépe vypořádat se všemi nepříjemnostmi, které s sebou menopauza může přinášet. V souvislosti s menopauzou a klimakteriem se také často hovoří o přibývání na váze.

Jak na to?

 

 

Hubnutí do plavek. Co ANO a co NE!

10 TIPŮ, JAK NA TO.

HUBNUTÍ DO PLAVEK. CO ANO A CO NE?!
S teplým počasím stoupá počet lidí, kteří se snaží pracovat na svém těle. Touha po lepší postavě, kterou by mohli dávat na obdiv na koupalištích, je neumlčitelná, a tak se s odhodláním vydávají na skupinová cvičení či do posiloven, aby dosáhli své vytoužené postavy. Každý je ale unikát,
a proto by měl dle odborníků z výživových poraden NATURHOUSE cvičení přizpůsobit své kondici i časovým možnostem.

25 rad, jak začít, abyste zhubli.

Chcete zhubnout?

Dáme vám 25 rad, jak  začít, abyste to zvládli.

Jak zhubnout přemýšlí každý, kdo ještě před pár dny drmolil něco v tom smyslu, že letos už opravdu, ale opravdu zhubne. Jenže od silvestrovské půlnoci uběhlo pár dní a vy jste zjistili, že vlastně nevíte, jak na to. Poradíme vám, jak s hubnutím začít.

 

Jak přečkat chytrou karanténu fermentováním a kvašením

Fermentace jako koktejl prospěšných látek
Leč nebudeme propadat zoufalství a oprášíme vědomosti a schopnosti našich maminek a babiček, pro které bylo nakládání, zavařování a výroba vlastního kysaného zelí a kvašených okurek běžnou rutinou. Kvašení je vlastně tzv. mléčná fermentace, tedy proces, kdy se bakterie v potravě živí cukrem a škrobem, čímž produkují kyselinu mléčnou. Tak se potravina uchová dlouho čerstvá a vytváří se navíc velmi prospěšné trávicí enzymy, vitamíny skupiny B, včetně nedostatkového vitamínu B12, a mnoho druhů probiotických kmenů. Když výzkumníci sledovali obsah bakterií v tradičním korejském kysaném zelí kimči, tak se nestačili divit. V některých druzích našli sto, jindy dokonce se počet těchto mikroorganismů blížil až 900 stům! To je samozřejmě množství, které nenajdeme ani v těch nejpečlivěji formulovaných doplňcích stravy.

Imunita a její posílení

Imunita, tedy odolnost, obranyschopnost organismu znamená, že naše tělo je připraveno vypořádat se s nepříznivými vnějšími okolnostmi v podobě virů a dalších patogenů, které na nás v podstatě nepřetržitě útočí. Pokud náš imunitní systém funguje správně, všechno dobře dopadne. Moderní život však přináší výzvy v podobě chronického stresu, vysoké toxicity prostředí a dalších vlivů, jako například globální svět, kdy dochází k vysoké a rychlé mobilitě lidí, a tak se snadno doručí vysoce nakažlivé zárodky přímo k našim dveřím.

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou (6. díl)

Cíle dosaženo. Pět týdnů jsem hubla za pomoci dietologů a produktů NATURHOUSE a chtěla jsem zhubnout pět kilogramů. Jsou dole. Co nejdůležitějšího jsem se naučila?

 

Končím s nadváhou (5. díl): Dietoložka odpovídá na vaše nejčastější dotazy

Hubnu a hubnu s Naturhouse, což mě samotnou občas dost překvapí. Protože úplně vzorná nejsem a tentokrát by se dalo přímo hovořit o atentátu na moji dietu. Hromadí se také vaše dotazy.

 

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou ( 4.díl )

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou (4. díl)

Řádila jsem o víkendu na horách nejen na sjezdovkách s lyžemi na nohou, ale také po večerech v tašce se sbaleným jídlem. Jak se takové jednorázové hříchy projeví na vaší postavě? Čtěte dál jak hubnu s NATURHOUSE.

 

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou (3. díl)

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou (3. díl)

Ananasový mejdan. Aneb jak vypadá dietní opatření, které vám nedovolí přibrat, ani kdybyste na oslavě babiččiných sedmdesátin ochutnala od všeho něco. Zvládla jsem druhý týden hubnutí s NATURHOUSE a tuku mám pořád míň.

 

 


Potřebujete poradit?


Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací