Blog

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou (6. díl)

Cíle dosaženo. Pět týdnů jsem hubla za pomoci dietologů a produktů NATURHOUSE a chtěla jsem zhubnout pět kilogramů. Jsou dole. Co nejdůležitějšího jsem se naučila?

 

Končím s nadváhou (5. díl): Dietoložka odpovídá na vaše nejčastější dotazy

Hubnu a hubnu s Naturhouse, což mě samotnou občas dost překvapí. Protože úplně vzorná nejsem a tentokrát by se dalo přímo hovořit o atentátu na moji dietu. Hromadí se také vaše dotazy.

 

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou ( 4.díl )

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou (4. díl)

Řádila jsem o víkendu na horách nejen na sjezdovkách s lyžemi na nohou, ale také po večerech v tašce se sbaleným jídlem. Jak se takové jednorázové hříchy projeví na vaší postavě? Čtěte dál jak hubnu s NATURHOUSE.

 

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou (3. díl)

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou (3. díl)

Ananasový mejdan. Aneb jak vypadá dietní opatření, které vám nedovolí přibrat, ani kdybyste na oslavě babiččiných sedmdesátin ochutnala od všeho něco. Zvládla jsem druhý týden hubnutí s NATURHOUSE a tuku mám pořád míň.

 

 

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou ( 2.díl )

Tak mám za sebou první týden hubnutí s NATURHOUSE a minule jsem slíbila napsat, cože to přesně jím. Zhubla jsem víc než dvě kila, takže to funguje. I když jsem nebyla úplně vzorná…

 


11. 1. 2020

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou (1. díl)

Stalo se přesně to, co jsem nechtěla. Za poslední půlrok se na mě napláclo pět kilo, kterých bych se před jarem ráda zbavila. Rozhodla jsem se s tím něco udělat s pomocí odborníků. Jenže jsem hledala takové, kteří mi dovolí i mlsat.


2. 1. 2020

Novoroční restart vašeho organismu

Věříme, že jste si užili sváteční období, obohatili závěr roku nezapomenutelnými zážitky a načerpali dostatek sil. Jelikož asi nikdo z nás neodolal během svátků pokušení v podobě dobrého jídla, cukroví a nápojů, je ten správný čas na novoroční očistu....

 


3. 1. 2020

PŘIBRALI JSTE O VÁNOCÍCH?

Přibrali jste o Vánocích nějaké to kilo navíc? Pokud jste se rozhodli, že chcete začít zdravě žít a zároveň hubnout, můžete to zkusit s námi.

 


1. 1. 2020

MĚŘENÍ POTRAVINOVÉ INTOLERANCE. ŠKOLA STRAVOVÁNÍ.

Potravinové intolerance neohrožují náš život, ale mohou se projevovat nepříjemnými příznaky jako je plynatost, špatné trávení, vyrážky a mohou brzdit i proces hubnutí. 

 


1. 1. 2020

Nevíte jak prožít Vánoce bez kil navíc?

Nevíte jak prožít Vánoce bez kil navíc?

My to víme a poradíme jak na to!!!
Vánoční svátky už pomalu klepou na dveře, všude září vánoční výzdoba, vánoční trhy voní svařeným vínem a panuje shon kolem nakupování dárků.


27. 11. 2019

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁREK. DARUJTE SVÝM BLÍZKÝM ZDRAVÍ.

Máme pro vás připravené vánoční balíčky. Přijďte si vybrat právě ten váš. Balíčky mohou být zaměřené na hubnutí, detoxikaci těla, na zdravé mlsání, pro sportovce, když nemáte čas vařit...balíček se dá udělat na jakoukouliv příležitost :o)


29. 11. 2019

Jak posílit imunitu a vyhnout se nachlazení

To, jak se stravujeme, má vliv nejen na naši váhu a křivky, ale také naši pohodu, obranyschopnost a celkový pocit ze sebe sama. Vyvážená strava a dieta nám pomůže zhubnout a cítit se jednoduše skvěle.

Jak máme tedy zhubnout?


27. 11. 2019

Potřebujete poradit?


Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací