Blog

SOUTĚŽ Halloween s NATURHOUSE

Jak se zapojit do soutěže o balíček produktů v hodnotě 2000,- Kč, sestaveným přímo na vaše tělo?

-  Objednejte si z našeho ESHOPU v minimální hodnotě 1000,-Kč.

-  Do slevového kupónu zadejte heslo:  HALLOWEEN, tím získáváte  okamžitou 15% slevu.

-  Zaplaťte bankovním převodem na bankovní účet a  jste automaticky zařazeni do soutěže o balíček produktů v hodnotě  2000,-Kč

-  NUTNO DO SLEVOVÉHO KUPÓNU ZADAT HESLO:   HALLOWEEN

Více po kliknutí na obrázek!

Imunita a její posílení

Imunita, tedy odolnost, obranyschopnost organismu znamená, že naše tělo je připraveno vypořádat se s nepříznivými vnějšími okolnostmi v podobě virů a dalších patogenů, které na nás v podstatě nepřetržitě útočí. Pokud náš imunitní systém funguje správně, všechno dobře dopadne. Moderní život však přináší výzvy v podobě chronického stresu, vysoké toxicity prostředí a dalších vlivů, jako například globální svět, kdy dochází k vysoké a rychlé mobilitě lidí, a tak se snadno doručí vysoce nakažlivé zárodky přímo k našim dveřím.

Menopauza a hubnutí.

Menopauza neboli klimakterium, je naprosto přirozené období v životě ženy.

Lidově bývá označována za „přechod“ a dochází k ní individuálně, zpravidla však okolo 50. roku věku. Včasné rozpoznání příchodu menopauzy může ženě pomoci se lépe vypořádat se všemi nepříjemnostmi, které s sebou menopauza může přinášet. V souvislosti s menopauzou a klimakteriem se také často hovoří o přibývání na váze.

Jak na to?

 

 

Podpořte imunitu středomořskou stravou

Věděli jste, že je středomořská strava již 8 let zahrnuta do seznamu UNESCO jako nehmotné kulturní dědictví?
Je důležité si především uvědomit, že u středomořské stravy nejde jen o dietu, ale celkově o úpravu životního stylu. Kromě zdravého jídelníčku se doporučuje přidat i vhodnou a přiměřenou pohybovou aktivitu, dostatek spánku alespoň 6 hodin denně, relaxaci a minimalizovat stres. Naproti tomu nevyvážený jídelníček plný ztužených tuků, cukrů, polotovarů, nedostatek spánku a stres jsou faktory, které vedou ke snížení imunity. Zdravá a vyvážená strava, která snižuje nadváhu a obezitu, zlepšuje a eliminuje i celou řadu civilizačních onemocnění, jako je cukrovka, cholesterol, DNA, vysoký krevní tlak, snižuje užívání léků a zlepšuje i imunitu organizmu.

Jak přečkat chytrou karanténu fermentováním a kvašením

Fermentace jako koktejl prospěšných látek
Leč nebudeme propadat zoufalství a oprášíme vědomosti a schopnosti našich maminek a babiček, pro které bylo nakládání, zavařování a výroba vlastního kysaného zelí a kvašených okurek běžnou rutinou. Kvašení je vlastně tzv. mléčná fermentace, tedy proces, kdy se bakterie v potravě živí cukrem a škrobem, čímž produkují kyselinu mléčnou. Tak se potravina uchová dlouho čerstvá a vytváří se navíc velmi prospěšné trávicí enzymy, vitamíny skupiny B, včetně nedostatkového vitamínu B12, a mnoho druhů probiotických kmenů. Když výzkumníci sledovali obsah bakterií v tradičním korejském kysaném zelí kimči, tak se nestačili divit. V některých druzích našli sto, jindy dokonce se počet těchto mikroorganismů blížil až 900 stům! To je samozřejmě množství, které nenajdeme ani v těch nejpečlivěji formulovaných doplňcích stravy.

Babí léto - cuketový ráj

Babí léto má své kouzlo a jedno z nich nám posílá v podobě zelené úrody na našich zahrádkách. Nakoukněte přes plot k sousedům a uvidíte. Cukety se smaží, dusí, pečou, dělají na česneku s bazalkou, vaří se cuketová polévka. Jinde se snad proměňují v raw špagety anebo jsou součástí cuketových karbanátků. Nesmíme zapomenout také na cuketové bramboráky s česnekem a majoránkou, které jsou letní odlehčenou verzí populárních placiček.

Letní péče i stravování na dovolené u moře pro vás i děti

Slunečné dny jsou tady a možná už jste vyjeli nebo se teprve těšíte na to, až si sbalíte kufry a vyrazíte na zaslouženou dovolenou k moři. Čeká vás bezstarostné období plné relaxu a válení se u moře. Dopřejte bezstarostnost také své pokožce a vlasům i bříšku a během dovolené.

Hubnutí do plavek. Co ANO a co NE!

10 TIPŮ, JAK NA TO.

HUBNUTÍ DO PLAVEK. CO ANO A CO NE?!
S teplým počasím stoupá počet lidí, kteří se snaží pracovat na svém těle. Touha po lepší postavě, kterou by mohli dávat na obdiv na koupalištích, je neumlčitelná, a tak se s odhodláním vydávají na skupinová cvičení či do posiloven, aby dosáhli své vytoužené postavy. Každý je ale unikát,
a proto by měl dle odborníků z výživových poraden NATURHOUSE cvičení přizpůsobit své kondici i časovým možnostem.

25 rad, jak začít, abyste zhubli.

Chcete zhubnout?

Dáme vám 25 rad, jak  začít, abyste to zvládli.

Jak zhubnout přemýšlí každý, kdo ještě před pár dny drmolil něco v tom smyslu, že letos už opravdu, ale opravdu zhubne. Jenže od silvestrovské půlnoci uběhlo pár dní a vy jste zjistili, že vlastně nevíte, jak na to. Poradíme vám, jak s hubnutím začít.

 

Na vlastní kůži: Končím s nadváhou (6. díl)

Cíle dosaženo. Pět týdnů jsem hubla za pomoci dietologů a produktů NATURHOUSE a chtěla jsem zhubnout pět kilogramů. Jsou dole. Co nejdůležitějšího jsem se naučila?

 


Potřebujete poradit?


Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací